Firma AS Partner powstała w 1993 roku - jako naturalny wynik technicznego wykształcenia a także zamiłowań założycieli. Ówczesne podróże po świecie pokazały nam wiele ciekawych rozwiązań, które w Polsce w owym czasie nie były jeszcze tak bardzo popularne. Techniki osłonowe stały się więc głównym punktem działalności firmy, z biegiem lat pozwalając na zbudowanie solidnej i wiarygodniej pozycji na rynku.
W ciągu 19 lat istnienia firmy wykonaliśmy setki, a nawet tysiące, projektów zarówno dla osób prywatnych jak i dla średniej wielkości firm, korporacji, branży restauracyjnej, instytucji państwowych, deweloperów. Współpracujemy także z dekoratorami, projektantami wnętrz, architektami. Wieloletnie doświadczenie, jakość wykonywanych usług oraz trwałość naszych produktów pozwala nam na realizację ciekawych pomysłów a także estetycznych i funkcjonalnych rozwiązań.

Specjalizujemy się w szeroko pojętej branży technik osłonowych - dla domu, biura, budynków mieszkalnych i przemysłowych, instytucji państwowych i wielu innych. W naszej ofercie znajdują się produkty tj. rolety, żaluzje, zasłony rzymskie, maty rolowane, siatki przeciw owadom, okna, drzwi, parapety, okiennice, markizy, parasole ogrodowe, daszki fasadowe, systemy zaciemnień sal konferencyjnych, ogrody zimowe, patia i wiele innych. Oprócz profesjonalnego doradztwa technicznego i dekoratorskiego zapewniamy fachowy montaż a także serwis gwarancyjny (2 lata) i pogwarancyjny. Na wszystkie produkty posiadamy atesty.

Więcej informacji o naszych produktach i usługach znajduje się w zakładce OFERTA. Aby obejrzeć efekty naszej pracy zapraszamy do działu NASZE REALIZACJE.